Нація Сато

До 2531 року кожен житель Японії називатиметься Сато, якщо закон про шлюб не зміниться і далі вимагатиме, щоб пари вибирали одне прізвище, пише видання «The Guardian», покликаючись на дослідження професора економіки університету Тохоку Хіроші Йосіди.

Сато вже очолює список японських прізвищ, охопивши 1,5% від загальної чисельності населення. Друге місце – за прізвищем Сузукі.

За законом подружжя в Японії мають вибрати спільне прізвище. У 95% випадків його змінює жінка. Попри те що уряд дозволив вказувати і дівочі прізвища в паспортах, водійських правах і посвідках на проживання, Японія залишається єдиною країною в світі, яка вимагає від подружжя було на одному прізвищі.

Згідно з підрахунками професора Йосіди частка японців на ім’я Сато збільшилася з 2022-й по 2023 рік в 1,0083 разу. Якщо припустити, що такий показник зростання залишиться постійним і закон про прізвища не зміниться, в 2446 році це прізвище носитиме приблизно половина населення Японії а у 2531-му – геть усі японці.

Вперше повідомлення було опубліковане на 1 квітня, тому люди подумали, що це розіграш. Однак насправді ж Хіроші Йосіда хотів, щоб люди замислились над цією проблемою.

«Якщо всі стануть Сато, до нас, можливо, доведеться звертатися по іменах або за номерами», — сказав він. «Я не думаю, що це буде гарний світ для життя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company