Нацистська вихватка «мажорів»

На дорогому німецькому курорті, що у селі Кампен, на острові Зюльт, група «золотої молоді» знімала себе на камеру телефона і вигукувала: «Німеччина – німцям, іноземці – геть!».

Все це відбувалося на відкритому майданчику бару «Pony». Бар відомий тим, що там часто зустрічаються бізнесмени, телезірки та артисти. Лише вхід туди коштує 150 євро.

Гасло «Deutschland den Deutschen, Ausländer raus!», яке скандували багаті молодики було розповсюджене нацистами в Третьому рейхові. В наш час його скандують неонацисти. Один із гостей, який вигукував це гасло, вочевидь, для більшої переконливості, підніс два пальці до губ і підняв руку в нацистському привітанні. Зобразив портрет «фюрера».

Поліція, інформують медіа, встановлює всі обставини справи.

«Коли побачив відео, я одразу подумав, що це не може бути правдою, – заявив управитель бару «Pony» Тім Беккер. – Якби ми дізналися про це, молодих людей одразу вигнали б. Але ми мали близько 500 осіб на відкритій терасі. Ми намагаємось з’ясувати, хто це зробив. Вони будуть довічно забанені у закладі.

Канцлер Німеччини та більшість німецьких медіа засудили цей нацистський. «Цілком очевидно, що подібні гасла огидні, вони неприйнятні», – зазначив Олаф Шольц.

Вже відомо, що деякі учасники інциденту на Зюльті втратили роботу. Популярний блогер із Гамбурга Мілена Карл (Milena Karl) заявила, що звільнила свого співробітника, який з’явився у скандальному відео. «Я сама виходець із сім’ї мігрантів і як майбутня мати бачу: все, що на цьому відео, є суспільством, в якому я не хочу ростити свою дитину», – пояснила вона це рішення своїм 820 тисячам передплатників у соціальній мережі «Instagram».

Один із учасників скандального ролика вже вибачився у соціальних мережах. Написав: йому соромно за те, що сталося. І заявив, що добровільно здався поліції і готовий понести покарання.

У соцмережах люди поділилсь на два табориЄ й такі, хто виправдовує молодиків: мовляв, Європа має бути для європейців. Інші, і таких більшість, засуджують цей «мажорський» шабаш. І замість «Deutschland den Deutschen!» поширюють інший заклик: «Deutschland den Мulti!». На підтримку всіх, кому Німеччина стала батьківщиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company