Навмисний хаос Назара Фурика

Його ім’я поки що маловідоме широкому загалові. Але його роботи вже вражають та захоплюють цінителів прекрасного. Нещодавно київський фотохудожник Назар Фурик презентував у столичному Мистецькому арсеналі першу персональну виставку «Застум», в якій поєднав різні роботи, майже протилежні за своєю суттю та технікою.

Як зізнається сам Назар, майже половину експонатів-світлин відзняв у рідній мальовничій Коломиї.

– Часто повертаюсь додому і там знімаю повсякденне життя своїх друзів, – розповідає майстер.

Виставка – це його п’ятирічний доробок: пейзажі та натюрморти, зображення того, що оточує нас у повсякденному житті. Композиційне поєднання штучних об’єктів та природного середовища культивує вивірений, зумисний хаос.

– Кожну Назарову світлину хочеться розглядати ще і ще, – ділиться враженнями одна з відвідувачок фотовернісажу. – Деякі його роботи на вигляд – мовби витворені фарбами картини. Впевнена, його чекає велике майбутнє.

Те, що знімає Назар, можна назвати втіленою потребою фотографічної дії, естетичними вправами, в які свідомо закладено помилку. Реальність, яку фіксує, підкреслює сюрреалістичну сутність фотографічного зображення, тим самим приваблює до своїх робіт все більшу аудиторію.

Окрім Мистецького арсеналу, за останні півроку знімки Назара Фурика виставлялися у просторі AkT Арт-заводу «Платформа», на мультидисциплінарній виставці «27/7», на виставках «Ентропія», «Українська вулична фотографія».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company