ONUKA заспівала в метро

Вона, схожа на прекрасну принцесу з іншої планети, несподівано увірвалася в наше музичне життя, і для нас, українців, стала коханням з першого погляду.

«Дихати хотіти…», – співала, зачіпаючи наші потаємні струни, і виявилося, що ми завжди мріяли дихати волею, співати та слухати музику далеких пращурів, котрих доля позбавила того щастя, яке дала нам: бути вільними та незалежними в українських очих степах… І тоді ми зрозуміли, що насправді, ніяка вона не інопланетянка, а одна із нас, просто українська ONUKA. Яка вже чотирирічною дівчинкою тримала в руках знамениту кобзу великого Тараса, відреставровану для музею рідним дідусем. Майстер серед музикантів і музикант серед майстрів прищепив своїй онуці Наті Жижченко любов до музики: у пам’ять про нього вона й узяла це чудове сценічне ім‘я. А може, Всемогутній Бог якраз обдаровує щастям та успіхом тих дітей, які шанують своїх батьків та дідів, бо Він, Бог, теж, як відомо, Отець…

На одній зі світлин Ната з рідною бабусею, яку запросила на свій виступ. А для тих бабусь та дідусів, котрі не змогли потрапити днями на її неймовірний концерт-презентацію альбому MOZAЇKA, ONUKA влаштувала це музичне диво просто у столичному метро, на станції «Золоті ворота»! Зробивши подарунок у свій День народження бабусям-дідусям, з якими щодня їздить підземкою, бо не любить заторів.

Зате любить людей… І дай Боже їй та нашим українським онукам  щастя, добра, любові! Так, щоб хотілося дихати…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company