Пряники подяки

На Міжнародному книжковому фестивалі у Варшаві майстриня-кондитер з Одеси Оксана Бублікова провела акцію «Україна дякує полякам», повідомляє пресслужба Посольства України в Польщі.

Для інсталяції виготовили 10 000 фігурних пряників, а на підготовку волонтери витратили  2 тижні.

Печиво спекли у формі квітів соняшнику, маків, колосків пшениці, гілочок ялинки та морських хвиль – всього того, що, на думку організаторів, уособлює українську культурну спадщину. Пряники виклали на велику підкову – символ щастя і злагоди. Випічку роздавали просто неба, перед Палацом культури та науки дівчата-українки, вбрані у традиційні вишиванки. Також на масштабному літературному заході були й українські музиканти.

Організатори зазначили: поляки не одразу розуміли, що відбувається, але все одно підходили зі словами підтримки до українців. А беручи яскраві пряники, навіть обурювалися, що за них не просять грошей.

«Ми хочемо показати, що наші люди — чудові, — пояснює суть акції Оксана Бублікова. – Вони талановиті, креативні і з золотими руками, з душею те серцем. Ми просто хочемо віддячити полякам за допомогу нашим українським матусям і діточкам. І поки ми можемо зробити це таким чином — пригостити, обійняти, подякувати», .

Одеські майстриня планує організувати подібні акції подяки в інших містах, які надають прихисток і допомогу українцям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company