Призовники не воюватимуть

Солдати-строковики служитимуть виключно за межами зони проведення АТО. Цим повідомленням заспокоїв у першу чергу матерів прес-секретар міністерства оборони України Олексій Чорнобай. Він повідомив на брифінгу, що згідно з указом президента України від 5 травня почнеться черговий призов громадян на строкову військову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань. Призов триватиме до 30 червня.

Чорнобай додав, що чисельність призовників уточнюється і залежатиме від заходів державних силових структур.

За словами прес-секретаря Міноборони, призову підлягатимуть громадяни України, яким до дня відправки у військову частину виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від строкової військової служби.

Представник МОУ заявив, що термін строкової служби становить півтора року для тих, хто не має повної вищої освіти, і один рік для тих, хто її має..

Також згідно з указом Глави держави буде звільнено в запас військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти –  спеціаліст або магістр – і відслужили встановлені строки строкової військової служби. Їх звільнятимуть в запас упродовж квітня-червня цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company