«Путін’югенд» збився у зграї

На підприємства російського оборонно-промислового комплексу (ОПК)  згори розіслали  настійливе побажання створювати загони військово-патріотичного руху «Юнармія» – повідомило видання «Комерсант».

При кожному заводі ОПК мають з’явитися секції, гуртки і клуби. Як за виробництво гармат і танків, оборонка звітуватиме про вишкіл майбутніх «добровольців», «вагнерівців» і простих військових Збройних сил РФ.

За планами заступниці начальника головного штабу «Юнармії» Єлєни Слєсаренко, за рік, до 75-річчя перемоги у Другій світовій війні, чисельність «армійців» сягне одного мільйона. А нинішнього 9 Травня, порахували у Мінобороні РФ, набереться з півмільйона дітей, готових вийти в уніформі на паради і штурмувати зі зброєю в руках усякі там муляжі гітлерівських «рейхстагів».

Росія давно мілітаризується. І справа не лише у потугах виробництва зброї. Вірус «переможної війни» вживлюють у мізки громадян, домагаючись поголовної епідемії. Найуразливіші молоді росіяни, яких змалечку  притрушують «ура-патріотизмом». Вони зростають в істерії «ворог нападе». Їм, за російською традицією, і відбиватися від «загарбників» на «чужій території». А гарматне м’ясо, як і будь-яке, потрібно селекціонувати. В цьому випадку –  ідеологічно.

Юнармійським рухом особисто опікується міністр війни Сєргєй Шойгу, переконаний прибічник штампування резервістів вже на шкільних уроках. Услід за своїм шефом із відкритим листом до російської громадськості звернувся заступник командувача військами Східного військового округу полковник Алєксандр Манаков: запропонував рекрутувати до «юної армії» офіцерських дітей від восьми до 18-ти років. Так мобілізують «потомствєнний» командний склад.

Діти люблять гратися у «войнушки», наслідуючи «забави» дорослих. Інтернет лише додав можливостей різним «танчикам». Дядьки у погонах  зметикували, що вітер у дитячих головах швидко наповнить «отєчєственні» вітрила мілітаризму. Найперше прищеплювати захоплення війною треба школярам на окупованих територіях. А коли підростаюче покоління  якнайшвидше забуде свої предківські корені, загарбники почуватимуться  як удома: новонавернені у чужинську віру  яничари найвіданніше служать прийшлим хазяям. У севастопольському Будинку офіцерів вже вигулькнув  «Будинок Юнармії»: браві «освободітєлі» навчають школярів «стратегії» і «тактики» «сучасною бою». Не лише примітивної стройової чи розбирання-збирання автомата Калашникова, а й азів радіаційного, хімічного чи біологічного нападів.

Дико, але вже не дивно читати повідомлення про сепаратистські загони підлітків. Траплялися випадки, коли на Донбасі серед бойовиків  зустрічали дванадцятилітніх дітей. Найзатятіших відправляють на вишкіл до Росії, в табори Міноборони.

Ще один резерв для поповнення армії інтервента – неповнолітні правопорушники, про яких кажуть: «тюрма плаче». Тепер за ними плаче війна. За настановою секретаря «Совбєза» РФ Ніколая Патрушева «схильних до скоєння правопорушень підлітків» відправлятимуть до військово-патріотичних таборів. Як тут не згадати, що «добровольців» Донбасу і Криму в Росії вербували не лише з-поміж тих, хто вже «відсидів», а й серед нинішніх ув’язнених. Їх «амністували», мобілізувавши нести з «чистою совістю» свою «свободу» в Україну. Учасник другої чеченської війни автомийник Арсєній Павлов, відомий як «Моторола», втік з Ростова до України, бо там йому «шили» викрадення автомобілів. На Донбасі став ватажком бандформування «Спарта», убивав і мародерив. Воістину,  російська армія –зліпок тюремного суспільства!

Перші зграї отаких, як «запорєбрикових» «моторол»-найманців безіменно угноїли донбаський чорнозем,  тисячі «щасливчиків» повернулися в Росію  «вантажем-200». А хто позбувся рук чи ніг – тужить дурною головою. Тимчасом  на вильоті з «необ’ятной»  –  нові зграї стерв’ятників.