Студентські гуртожитки – не режимні об’єкти

Відповідно до закону «Про вищу освіту» студенти вищих навчальних закладів у будь-який час доби мають право на вільний доступ до гуртожитку, в якому мешкають. Про це йдеться у відкритому листі Міністерства освіти і науки України до громадської організації «Українська асоціація студентів», передає УНН.

«Повідомляємо про неприпустимість встановлення тимчасових обмежень доступу до гуртожитків здобувачів вищої освіти. Додатково до зазначеного інформуємо про неможливість безпідставного виселення, залучення до примусових робіт, в тому числі чергувань, здобувачів вищої освіти – мешканців гуртожитків та неприпустимість необґрунтованого проникнення в кімнати гуртожитків», — роз’яснюється в листі МОН.