Світові лідери вшанували пам’ять про жертви Голодомору

Президент Франції висловив співчуття та слова підтримки народу України: «Ніколи не забувайте про Голодомор. Це штучний голод, це геноцид. Мільйони українців загинули 90 років тому. Навіть у цей день Памʼяті Україна зазнала ударів від Росії. Я хочу висловити співчуття та повну підтримку людям в Україні», – написав Емманюель Макрон у мережі «Х».

Премʼєр-міністр Канади Джастін Трюдо наголосив, що Голодомор – це спроба впокорити, зламати і навіть винищити українців та їхній дух незалежності. І закликав громадян своєї країни дізнатися більше про цей трагічний період в історії України. Запевнивши, що Канада продовжить підтримувати Україну, скільки це буде необхідно.

Президентка Європарламенту Роберта Метсола також висловила підтримку українцям, наголосивши, що навіть через 90 років росія продовжує знищувати Українців.

Посли США і Великої Британії, президент Швейцарії прем’єр-міністри Бельгії і Литви, високопосадовці з інших європейських держав прибули до Києва та у День пам’яті жертв Голодомору поклали квіти до Меморіалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company