Світовий пошуковик – в обороні дітей

«Google» заопікувався безпекою дітей. Про це йдеться у блозі компанії: «Будь-яка людина молодше 18 років, а також її батьки або опікуни тепер можуть вимагати видалити зображення з результатів пошуку, виконавши кілька простих кроків».

Це й справді нескладно: слід повідомити особисті дані дитини (ім’я, вік), надати посилання на зображення, яке необхідно вилучити з результатів пошуку, а також вказати ключові слова, на які пошуковик видає світлину. Її не видалять із самого сайту чи соціальної мережі, де вона з’явилася, – вона зникне тільки на ресурсі «Google. Зображення», але й це, запевняють у компанії, певним чином допоможе захистити дітей від кібербулінгу та значної кількості спаму.