СВОБОДА БРЕХНІ

Від свободи слова до свободи брехні – таку трансформацію пройшла росія за доволі короткий період. Про бодай умовну свободу слова можна згадувати в контексті президенства Боріса Єльцина. Тоді ще за інерцією тривала «гласность», оголошена Міхаілом Горбачовим… І, здавалося, задушити альтернативу думок вже не ніхто не спроможний. Але – убили журналістів Влада Лістьєва, Анну Політковську й доволі гостру на ті часи телепрограму «Взгляд». Канула в минуле програма Олександра Невзорова «600 секунд», яка також славилася незвичною відвертістю… І, мовби на посміх, через пару десятиліть на «рос-ті-ві» вийшла цинічно-брехлива програма… «60 мінут».

Відстань між цими двома «шістками» заповнена активністю «енкаведіста» путіна, який впродовж двадцяти років царює на росії. Закриття телеканалу «НТВ» та інших неугодних ЗМІ, «ребрендинг під брехню» газет «Комсомольская правда», «Аргументы и факты» (які свого часу також відзначалися відносним плюралізмом думок) заклали підвалини абсолютно іншої «журналістики». Вдасне, нинішню роспропаганду язик не повертається назвати журналістикою. Це симбіоз агресії та брехні, спрямований проти всього цивілізованого світу.

Чим активніше Україна заявляла про свій справжній, а не ілюзорний суверенітет, тим шаленішими ставали росіянські телеефіри. Головним же «пропагандистом», який «дає посил», став сам «презідєнт-імпєратор». Він, як «заклинатель змій», на чергових пресконференціях «задає тон і градус» російсько-українським відносинам. Згадаймо його клейма: «украинцы тырят газ» або про «госпереворот в Киеве»… Ці «маркери», як собачі команди «фас», одразу переймають роспропагандисти, посилюючи злобу й ненависть до всього українського. Далі з’явилися посили про «укрофашистов», «нациков» і так далі…

Створений завдяки брехні міф про ненависних українців розповзався в свідомості росіян, як ракова пухлина, і досягнув своєї мети, коли там, за порєбріком всерйоз почали вважати українців лютими кровними ворогами. Такими лютими, що їх треба вбивати. Так зомбовану російську бидломасу готували до війни.

Нині, в горнилі битв і смертей з кремля продовжують надходити все нові й нові «посили». Про «інфікованих комарів» здатних убивати «русскіх». А тепер – про «брудну бомбу», яку начебто виготовили «укри». Всерйоз тиражується постулат про… «бєсов», що вселилися геть в усіх українців. Бо кремлівському зомбоящику вкрай важко пояснити той шалений спротив, який чинить Україна агресорові, що прийшов її «асвабаждать».

Ідея «бєсов» та «бєсовщіни» десятиліттями культивується російською церквою: так попи мирували ворога, який загрожує «чістим душам». І це їхні душі чисті?! Душі душогубів, що за кілька місяців знедолили сотні тисяч «братьєв православних»! Знедолили, але не збезчестили. І від цього самі вони сатаніють, окроплюючи «святою водою» убивчі ракети «Сатана», ще й насилаючи на голови мирних християн… іранські «шахіди».

… Свобода брехні. Саме цей оксюморон, став детонатором в новітній російсько-українській війні. Він створив непримиренну атмосферу, в якій зазомбований росіянин бере в руки повістку, потім автомат і йде в чужу країну грабувати ґвалтувати, убивати.

Настане час і всесвітньо відомі психіатри розгадають формулу цього зла, цього росіянського маразму, який випав на долю нашого покоління. Розгадають, щоб знайти проти нього ефективну вакцину. Хоча, якою б не була її наукова формула, у свідомості адекватної людини вона асоціюватиметься з простим, вічним і непереможним словом ПРАВДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company