СВИНОТТЯ

Найперше щиро прошу вибачення у милих і безвинних тварин за це цілком усталене порівняння. Та й аналогія з росіянами є, якщо зважити на раціон харчування цих не вельми вибагливих істот. Росіяни ж, яких, здається, вже всі притомні люди ототожнюють із їхнім непритомним пастухом, своєю невибагливістю справді найдужче скидаються… на чотириратичних поживачів помий.

Скільки разів їх уже цинічно дурили? Скільки разів заколочували рідку і непоживну потраву із присмаком «спєцапєрації»? І вони все те мовчки хлебчуть, вминають за обидві щоки.

Спершу це пійло присмачували душком «борьби с націзмом», потім фальсифікатом «демілітарізації», далі сколотинами «борьби с западнимі ценностямі, геямі і прочєє». І Ось тепер Машка Захарова, алкопресаташе коняки Лаврова, на форумі «Росія-Африка» переінакшила інформаційні помиї, мовляв «цель спєцапєрації – борьба за свободу і благополучіє народов Афрікі»!

І це пійло тут-таки полилося телеканавами, і дружно заплямкали мільйони невибагливих ротів… Схоже, тривожні застереження деяких західних лідерів, що в разі різкого програшу на фронті в росії почнуться некеровані протестні акції, не мають під собою жодних підстав.

Московити благополучно пережували інформацію про відступ росармії з-під Києва, Чернігова, Сум, яку запакували в форму «маньовра». Днями біснуватий кремлівський самодержець, згадавши цю ганебну втечу «второй арміі міра», добалакався до клінічної маячні: мовляв, про цей відступ… його дуже попросили.

Пригадаймо ситуацію із потонулим крейсером «Москва» і недолугі пояснення щодо його «ухода із позіцій»… А здача острова Зміїного. А ганебна втеча російських недобитків із Харківщини, Херсона!..

Скабєєвско-соловйовскіє інформаційні помиї про успішну спецоперацію ЗСУ на «непотопляємом кєрчєнском мосту» росіяни також благополучно заглитнули, навіть не пережовуючи…

Тож напрошується висновок: якщо, приміром, станеться неймовірне і путін чи його наступники оголосять про свою капітуляцію – що тоді? А нічого. Нічого особливого не станеться, бо цю інформацію запакують у таку кількість «красивих обгорток», що невибаглива публіка просто «задовбеться» їх розгортати, шукаючи першооснови… Але навіть якщо хтось із найупертіших, «розгорне все» – побачить там «кукіш с маслом».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company