«Teresa & Maria» у супроводі скандалу

Alyona Alyona & Jerry Heil з піснею «Teresa & Maria» представлятимуть Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2024».

Цьогорічне шоу Нацвідбору, на яке витрачено майже 11 мільйонів гривень, не обійшлося без серйозних проблем: застосунок «Дія», через який відбувалося голосування, «ліг» і голосувальники не змогли у визначений час підтримати своїх фаворитів. В етері Національного відбору повідомили, що додаток незабаром відновить роботу, а час голосування буде продовжено до вечора наступного дня. Втім сам факт збою застосунку обурив користувачів, адже «Дія» зберігає особисті дані громадян України.

Серед учасників також виникла конфліктна ситуація: 4 лютого одна з конкурсантів, SKYLERR, вирішила зняти свою кандидатуру, запідозривши, що через збій системи голосування може бути непрозорим, а його результати некоректними. Поставив під сумнів підсумки голосування й інший учасник Нацвідбору – співак MELOVIN. І навіть натякнув, що цьогорічний конкурс нібито був куплений. Проте національна телекомпанія «Суспільне Мовлення», організатор відбору, на офіційних сторінках запевнила у безпідставності таких підозр.

Соцмережі активно обговорюють оприлюднений кошторис фінального шоу Нацвідбору. «Добре, що в країні є кошти – можна було зробити щось креативніше і скромніше по кошторису. Війна стосується всіх», – написала в мережі «Істаграм» телеведуча і волонтерка Анжеліка Рудницька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company