Цифрові меморіали

На сервісі збереження пам’яті про померлих близьких «Inheart» тепер можна створювати цифрові меморіали воїнам, що віддали життя, захищаючи Україну. Проєкт дає змогу зберегти спогади та описати бойовий шлях полеглого Героя.

Створити цифровий меморіал можна безкоштовно. Для цього потрібно вказати біографію військового, додати пам’яті знімки, перелічити нагороди та вказати місце поховання на сайті сервісу. За додаткову плату можна замовити друк металевого QR-коду, при скануванні якого люди побачать цифровий меморіал захисника.

Розробник сервісу Олександр Сидоров зазначає: запускали проєкт, щоб вивчити, чи насправді людям потрібна така послуга. Але суспільна реакція перевершила сподівання: вже у перші тижні було створено понад 250 сторінок, третина яких – меморіали полеглим воїнам. «Коли я побачив запит від сімей військових, команда адаптувала сервіс до військового контексту, – розповів Олександр. – Ми прагнемо зробити сервіс гідним того, щоб фіксувати історичний момент та особисті трагедії».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company