Творчий День студента

День студента у Київському університеті імені Бориса Грінченка вшанували унікальною виставкою «Місця щасливих людей». Цей проєкт ініціювали студенти трьох факультетів: журналістики, права і міжнародних відносин, образотворчого мистецтва та дизайну. В експозиції – студентські фотороботи та інсталяції.

«…Виставка розкриває глибокий емоційний світ молодого покоління, яке, перебуваючи у військовий час, має сили та бажання творити, мріяти і прагне відзначити цінність своєї рідної землі, – зазначають організатори. – Тут спогади про дорогі серцю місця України, з якими пов’язані найкращі моменти, які не так давно були сповнені життям та радістю, де жили щасливі люди…»

Студенти проявили неабияку творчу фантазію, розписуючи гільзи від снарядів та «джавелінів». Тут – елементи народної картини, традиційні узори, символіка нашої духовності. Ці мистецькі роботи виставлять на аукціон, а вирученими коштами підтримають наших захисників.

Кожен із присутніх на відкритті виставки в університетській галереї імені Віктора Огнев’юка мав можливість долучитися до акції «Напиши листа воїну».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company