ЄС бере під контроль Telegram

В Євросоюзі жорстко регулюватимуть Telegram і змушуватимуть платформу видаляти незаконний контент.

Ці фунції закріплять за Бельгійським інститутом поштових та телекомунікаційних послуг (BIPT). Користувачі з будь-якої країни ЄС зможуть подавати туди скарги, якщо Telegram не реагуватиме на повідомлення про незаконний контент. У разі невиконання вимог BIPT може штрафувати Telegram.

Цей крок став можливим завдяки новому закону про цифрові послуги (DSA), який надає державам-членам ЄС більше контролю над онлайн-платформами. Telegram призначив бельгійську компанію «EDSR» своїм європейським представником, що робить його підсудним BIPT.

Голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк теж висловилася за необхідність контролювати роботу месенджера. А заступник голови Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Микола Балабан назвав Telegram «найнебезпечнішою соцмережею».

Поки що достеменно невідомо, чи Telegram оскаржуватиме нові правила в суді. І наскільки ефективно нові правила зможуть бути впроваджені з урахуванням прихильності цього месенджера до конфіденційності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company