Євротунель є, бракує світла

Європа повинна завершити ратифікаційний процес Угоди про асоціацію України з ЄС, що допомагатиме й розвиткові бізнесу між обома сторонами.

Про це під час міжнародної конференції «Україна від минулого до майбутнього» у Варшаві заявив посол України в Польщі Андрій Дещиця, інформує власний кореспондент Укрінформу. «У глобальному відношенні підписання Угоди про асоціацію і зона вільної торгівлі допомагають іти в напрямі європейського ринку. Але нам не вистачає світла в тунелі на цьому шляху. Сподіваємося, що ЄС запалить це світло і врешті відбудеться ратифікація цієї угоди», –  заявив Дещиця.

Відповідаючи на питання про можливість скасування Євросоюзом візового режиму для громадян України в найближчій перспективі, посол наголосив, що це залежить лише від Єврокомісії і рішення буде «політичним».

«У цьому контексті ми можемо покращити інфраструктуру тих пунктів, які вже маємо – чотири з них потребують суттєвої модернізації», – наголосив Дещиця, додавши що одночасно слід створювати нову інфраструктуру на українсько-польському кордоні.

За словами посла, на модернізацію пунктів пропуску на українсько-польському кордоні буде витрачено, зокрема, 100 млн. євро польського кредиту для України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company