Зіркова опора України

Нині вже й важко порахувати всіх світових зірок науки, культури, мистецтва які за час повномасштабної російської агресії в Україну висловили підтримку нашому народові, його справедливій збройній боротьбі з окупантом. Кожен обирав різні способи солідарності: хтось збирав і надсилав гроші, хтось виступав з відеозверненнями підтримки українців, хтось приїжджав в Україну, зустрічався з нашими воїнами, хтось улаштовував у своїй країні благодійні концерти на користь України і ЗСУ, а хтось просто публічно огортався українським прапором, вбирався у вишиванку чи чіпляв значки з нашою національною символікою.

Біллі Айліш – і талановита співачка, і людина великого серця. Вона разом зі своїм братом Фіннеасом публічно висловила свою підтримку Україні під час концерту солідарності з нашою країною, який відбувся у Бірмінгемі. Хоча вони не могли бути присутніми на заході особисто, але надіслали відеоповідомлення.
«Ми виконаємо «Your Power» як заклик до дії, – сказала співачка, – Мільйони українців покинули свої домівки, тому ми повинні діяти негайно і підтримати цих людей. Кожен, хто дивиться це відео, поширюйте його, щоб наші лідери знали і діяли. Ми підтримуємо Україну».

Біллі взяла участь у глобальному соціальному заході «Stand Up for Ukraine» разом з Мадонною та Елтоном Джоном та іншими знаменитостями, щоб збирати кошти, зокрема, на підтримку українських біженців.

країнська співачка Джері Хейл, відвідавши концерт Біллі у Німеччині, подала співачці український прапор. Біллі взяла його до рук і поцілувала, виказуючи співчуття та підтримку Україні та нашому народові.

Багато інших зірок неодноразово демонстрували світові свою підтримку України. Згадаймо Бенедикта Камбербетча, Анджеліну Джолі, Джесіку Честейн…

Американські актори Міла Куніс та Ештон Кутчер запустили кампанію «Go Fund Me», пожертвувавши Україні 3 млн доларів США. Збирають кошти на підтримку сервісу «Airbnb», для надання житла українським біженців. Супермодель Джиджи Хадід оголосила, що пожертвує всі свої кошти, зароблені за участь у показах мод «Fall 2022 Fashion Week», на підтримку гуманітарних зусиль для людей, які постраждали внаслідок вторгнення росії в Україну.

«Неймовірно стійкі люди!» – з таким щирим захопленням висловився про українців Шон Пенн. За час війни американський кінорежисер неодноразово бував в Україні і, як відомо, зняв про нашу боротьбу правдивий документальний фільм, який демонструвався в багатьох країнах світу. Шон постійно декларує, що є другом України. З такими вірними друзями в усьому світі ми почуваємося непереможними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company