Інспектор бот

В Україні з’явився чат-бот «Save Eco Bot», який дозволяє подати звернення про екологічні порушення до Держекоінспекції. Прямо зі свого смартфона і за кілька хвилин.

Він доступний у Telegram, Viber і Messenger.
«Якщо ви стали свідком вирубки лісу, скиду промислових стоків у річку або ж виявили несанкціоноване сміттєзвалище, можете, не полишаючи місце порушення, подати звернення через чат-бот «Save Eco Bot», – повідомляє голова Держекоінспекції Андрій Мальований. – Воно надходить до Держекоінспекції і є підставою для проведення позапланової перевірки, за результатами якої розраховуються збитки, порушникам пред’являються штрафи та надаються приписи щодо усунення порушень».
Для того щоб подати скаргу, необхідно обрати місто, визначити організацію, яка забруднює довкілля, завантажити шаблон документа, заповнити його та надіслати за вказаною електронною адресою.
«Save Eco Bot» допомагає також перевіряти рівень забруднення повітря. Для цього потрібно обрати місто, і бот, відстежуючи геолокацію, надішле інформацію про якість повітря у місці вашого перебування. Є можливість підписатися на повідомлення про надмірне забруднення повітря за вашою адресою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company