Поспілкувався з українцями, отримав марку…

Принц Чарльз та герцогиня Камілла, які перебувають у Канаді з королівським візитом, відвідали український православний собор Успіння Пресвятої Богородиці в Оттаві, де зустрілись з українською громадою та українськими дипломатами. Про це повідомила у Твіттері канадська газета «The Hill Times».

Від імені Президента України та Українського народу Посол України в Канаді Юлія Ковалів передала Його Високості принцу Чарльзу подарунок — відому марку «Укрпошти» про російський військовий корабель.

«Ця марка стала символом незламності духу українців, волі до перемоги та вдячності за підтримку нашим партнерам, – наголосила пані Ковалів. – У той час, як хоробрі українські військові захищають наш дім — Україну, багато наших громадян, знайшли прихисток в Канаді. Ми вдячні Канаді, Великій Британії та всім країнам Співдружності за підтримку в ці складні часи».

«Зустріч членів королівської родини відзначає важливу роль української громади Канади у підтримці народу України в протидії російській війні протии України», — йдеться у повідомленні Посольства України в Канаді.

Візит королівської родини до Канади відбувається з нагоди святкування «платинового ювілею» королеви Єлизавети II. Для принца Чарльза ця поїздка до Канади стала дев’ятнадцятою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company