Документалісти – про десять років трьохсотлітньої війни

Двадцять перший міжнародний кінофестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA» стартує в останній день травня. Цьогорічна його тема: «10 років триденної війни, яка триває три сторіччя».

«Ми обрали довгу, сповнену протиріч назву, яка пригадує, помиляється, трохи іронізує, досліджуючи сама себе, – пояснює директорка комунікаційного департаменту фестивалю Дар’я Аверченко. – В Україні вона стала частиною нового фольклору. Для іноземців це заклик дізнатися більше про нашу історію, російську агресію в ній, про причини цієї війни. Чим є Україна і ким є її громадян(к)и».

Фестиваль триватиме десять днів на кількох локаціях Києва та оонлайн. У програмі – перегляд щонайменше пів сотні 50 фільмів у конкурсних та позаконкурсних секціях, правозахисні події «RIGHTS NOW!», дискусії та майстеркласи, творчі зустрічі і багато іншого. «Мирні люди» стане фільмом відкриття фестивалю. Документальну стрічку зі статичних кадрів, які режисерка Оксана Карпович знімала в Україні, рухаючись з півночі на південь та схід та фіксуючи життя цивільних на руїнах, які залишає російська армія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company